• „Z nauką w przyszłość" - rozwój kompetencji kluczowych uczniów w Szkole Podstawowej w Chlebowie

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

W 2021 roku Gmina Gubin we współpracy ze szkołami złożyła wnioski o dofinansowanie trzech projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego. W sumie na realizację trzech projektów otrzymano kwotę 405.147,18 zł.

Projekt zakłada doposażenie szkół w pomoce dydaktyczne, utworzenie pracowni, wyjazdy do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, wyjazdy do Centrum Przyrodniczego w Zielonej Górze oraz realizację zajęć dodatkowych dla uczniów.

Od początku realizacji w projekcie „Z nauką w przyszłość - rozwój kompetencji kluczowych uczniów w Szkole Podstawowej w Chlebowie realizowano w szkole następujące zajęcia dla 15 grup:

• Zajęcia z niemieckiego „Języki obce nie są mi obce”.
        • Zajęcia z niemieckiego „Z niemieckim przez świat” .
        • Zajęcia z matematyki "Dotrzymuj kroku" .
        • "Matematyka a logiczne myślenie".
        • Kółko matematyczne - "Uwolnić potencjał ”.
        • "Przyroda jak przygoda ”.
        • "Biologia jest OK ”.
        • "Z chemia za pan brat ".
        • "Chemia moja pasja ".
        • "Informatyka"