• UWAGA!!!

• Już dziś ruszył projekt "Szkoły Pełne Talentów" - akcja Lidla mająca na celu zmobilizowanie Polaków do działania na rzecz lokalnych społeczności, a dzieciom z polskich szkół przekazanie sprzętu sportowego i elektronicznego najwyższej jakości.

Od 5.09.2022 r. klienci sieci Lidl w zamian za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo będą otrzymywali Talenciaki (specjalne kupony), które później na dwa sposoby można przypisać do naszej szkoły: poprzez aktywowanie ich na stronie http://lidl.pl/Szkoly (wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR) lub w tradycyjny sposób - wrzucając kupony do specjalnych pudełek znajdujących się w naszej szkole.

Talenciaki zgromadzone na internetowym koncie szkoły będzie można wymienić na atrakcyjne wyposażenie szkolne. Oprócz tego każdy zarejestrowany kupon bierze udział w Wielkiej Szkolnej Loterii - w 6 losowaniach, w których do wygrania są m.in. kompletnie wyposażona sala komputerowa lub boty edukacyne!

Szczegóły i regulamin akcji dostępne są na stronie http://www.lidl.pl/Szkoly

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI !!!

• Nowy rok szkolny rozpoczęty!

• 1 września wszyscy uczniowie tłumnie zjawili się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023.

Z radością witali się po wakacjach, a na ich twarzach widać było uśmiechy. Najmłodszym z dumą towarzyszyli rodzice.

Nowy rok szkolny w Chlebowie oficjalnie zainaugurował dyrektor, Lilianna Dobiegała. Pani dyrektor krótko omówiła organizację pracy szkoły w nowym roku szkolnym, przedstawił wychowawców klas oraz nowych nauczycieli.

Początek roku szkolnego jest momentem skupiającym w sobie wiele różnych oczekiwań nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców. Cytując słowa kardynała S. Wyszyńskiego „ Każda rzecz wielka musi kosztować i musi być trudna. Tylko rzeczy małe i liche są łatwe”.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy a rodzicom należytej współpracy ze szkołą