• Trzymaj formę

•     Od 1 września 2013 r. nasza szkoła rozpoczęła realizację projektu edukacyjnego "Trzymaj formę" współorganizowanego przez Główny Inspektorat Sanitarny  oraz Polską Federację Producentów Żywności w ramach realizacji strategii WHO dotyczącej diety, aktywności fizycznej i zdrowia.

Celem projektu "Trzymaj formę" jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży nawyków prozdrowotnych poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór.

Program realizowany w szkole daje możliwość poszerzenia  zainteresowań i wiedzy uczniów. Realizowany "metodą projektu" rozwija kreatywność i umiejętności pracy w zespole.

Celem głównym jest zwiększeniem świadomości uczestników programu dotyczącego wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie.

KOORDYNATOR  L.Żołędziewska

Co każdy uczeń wiedzieć powinien:

BROSZURA DLA MŁODZIEŻY - pobierz tutaj [10,6 MB]

Co każdy rodzic wiedzieć powinien:

ULOTKA DLA RODZICÓW DZIECI BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROGRAMIEpobierz tutaj [3 MB]

Wszystko, co dzieje się w naszej szkole możecie obejrzeć tutaj

23 luty 2017r.

Dziś uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowywali zdrowe posiłki oraz soki ze świeżo wyciskanych owoców, Nauczyciele przeprowadzili z uczniami rozmowy na temat wyeliminowania napojów gazowanych i wprowadzenia zdrowej żywności.