• Sprawozdania

• Sprawozdanie z pracy Samorządu Uczniowskiego
          Zespołu Szkół w Chlebowie im. Danuty Siedzikówny " Inki"
          w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

W I semestrze roku szkolnego 2016/2017 Samorząd Uczniowski w składzie:
          Klaudia Gancarz: przewodniczący; Julia Konstanty: zastępca; Damian Karbowiak: skarbnik; Oliwia Czapla, Magda Krygowska, Adam Konstanty, Dominika Karbowiak wraz z opiekunem Joanną Karbowiak zrealizował następujące zadania:
          - wybory opiekuna oraz składu Samorządu Uczniowskiego,
          - rozpoczęcie działalności Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem
          oraz poszczególnych samorządów klasowych,
          - zaplanowanie działań na I semestr
          udział i pomoc w zorganizowaniu obchodów „Dnia Edukacji Narodowej” ( przygotowanie róż i życzeń dla nauczycieli, prowadzenie lekcji z uczniami – tworzenie wierszy, portretów i karykatur)
          -  zorganizowanie 3 dyskotek: przed "Balem Wszystkich Świętych", dyskoteki Andrzejkowej i dyskoteki karnawałowej, podczas których uczniowie świetnie się bawili i dobrze wywiązywali się ze swoich obowiązków: prowadzenia sklepiku, przygotowania zabaw, biletów, zorganizowania nauczycieli wspomagających oraz utrzymania porządku po zakończonej zabawie, przygotowania I Balu Wszystkich Świętych
               W przyszłym semestrze mamy jeszcze wiele działań zaplanowanych m.in. związanych ze świętem naszej patronki.
              Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem składa wszystkim nauczycielom oraz uczniom naszej szkoły serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w prace Samorządu.