• Nagłówek77

• 1. Dnia 20.03.18r w Gubinie na boisku „Orlik „ odbyły się zawody z cyklu „ Igrzyska Dzieci „ w mini piłce  nożnej dziewcząt. Barw naszej szkoły broniły; Sandra Gancarz, Sara Klich ,Julia Jakuszczonek, Kornelia Niepiekła, Natalia Wilk, Nikola Wilk, Anita Hasała, Dominika Karbowiak, Maria Sojda. Dziewczyny zajeły II miejsce srebrny medal i zakwalifikowały się do dalszych rozgrywek na szczeblu między powiatowym. BRAWO.

2.Dnia 12.03.18 w Gubinie na  boisku „ Orlik „ odbyły się zawody z cyklu Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców tzw „5”.Nasza szkołę reprezentowali :Kuba Szczechowiak, Kacper Młodecki, Kacper Gromek, Igor Zając, Denis Todynek, Marcel Todynek, Bartek Karbowiak, Piotr Jachacz, Henryk Kamiński. Chłopcy zajęli II miejsce w swojej grupie rozgrywkowej.

3. Dnia 21.03.18r. W Gubinie na boisku „Orlik” odbyly się zawody z cyklu „Igrzyska dzieci” w mini piłce nożnej chłopców. Naszą szkołę reprezentowali. Adrian Jachacz, Dorian Krakus, Henryk Kamiński, Marcel Todynek, Maciej Młodecki, Jakub Pławiak, Gracjan Grabowski, Bartek Reczek, Kacper Grabowski, Konrad Pach. Chłopcy zajeli IV miejsce w swojej grupie rozgrywkowej.

4.Dnia 10.04.18r. W Gubinie na stadionie MOsiR odbyły się zawody z cyklu „ Igrzyska dzieci i młodzieży”w sztafetowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali :Denis Todynek , Piotr Jachacz, Bartek Karbowiak, Igor Zając, Jakub Szczechowiak, Kacper Młodecki, Kacper Krygowski, Mariusz Gawron, Jacek Piróg. Chłopcy zajęli VI miejsce.

5. Dnia 10.04.18 w Gubinie na stadionie MosiR odbyły się zawody z cyklu„Igrzyska dzieci i młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt.  Naszą szkołę reprezentowali ; Kacper Grabowski, Marcel Todynek, Dorian Krakus, Henryk Kamiński, Adrian Jachacz, Maciej Młodecki, Dominik Przybylski, Kuba Pławiak, Gracjan Grabowski. Chłopcy zajęli III miejsce zdobywając brązowe medale.BRAWO.

6. Dnia 10.04.18 w Gubinie na stadionie MosiR odbyły się zawody z cyklu „ Igrzyska dzieci i młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt. Naszą  szkołę reprezentowali; Sara Klich, Sandra Gancarz, Natalia Wilk, Anita Hasała, Dominika Karbowiak, Melania Krajewska, Nikola Gromek, Maria Sojda, Lidia Wilk. Dziewczęta zajęły IV miejsce.

7. Dnia 08.10.2020 w Słubicach odbył się wojewódzki finał w Lekkiej Atletyce Młodziczek. Naszą szkołę reprezentowała Dominika Karbowiak, która zajęła 2 miejsce w biegu na 600m.Brawo!

Opiekunem w/w grup był Jarosław KOCAN

Anita Hasała i Dominika Karbowiak  zdobyły  złoty medal powiatowych igrzysk młodzieży              w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt!!!

Dnia 7 11. 20017 r. odbyły się zawody w tenisie stołowym w Krośnie Odrzańskim. Z naszej szkoły udział wzięli: